המחלבה החדשה

 

מחזרת? תרמת!

שלום לחברי תכנית קרטוני החלב שלנו,

אנו מודים לכם על השתתפותכם הפעילה בתכנית קרטוני החלב של טרה וטרהסייקל. שימו לב, כי החל מה- 31.8.15, לא נוכל להמשיך ולהפעיל את תכנית קרטוני החלב שלנו בישראל.

 לאורך השנה בה הייתה פעילה התכנית, הצלחנו לאסוף למעלה מ- 70,000 קרטוני חלב למחזור (כ- 2.5 טון פסולת) ולגייס כמעט 4,000 ש"ח לתרומה לעמותות וארגונים בישראל.

אנא דאגו לשלוח את כל פסולת קרטוני החלב שצברתם אלינו עד ל- 31.8.15, ושימו לב שתוויות משלוח יהיו זמינות עבור תכנית האיסוף עד ל- 31.8.15, כך שלא ניתן יהיה להוריד תוויות משלוח במסגרת תכנית זו לאחר התאריך הנקוב. שימו לב, שטרהסייקל לא תוכל לזכות את חשבונכם בנקודות לתרומה עבור משלוחים שישלחו אחרי ה- 31.8.15.

קרטוניות החלב של טרה, כמו יתר מוצריה, נאספים ומטופלים במסגרת חוק האריזות וטרה תמשיך במימון פעילות זו. לאחר סגירתה של תכנית קרטוני החלב של טרהסייקל, תוכלו להמשיך ולהשליך את הפסולת הזו בפחים הכתומים בסביבתכם, למען טיפול בקרטונים על-ידי תאגיד המחזור.

אנו מודים לכם על השתתפותכם המסורה בתכנית איסוף קרטוני החלב בישראל, וזמינים לענות לכם על כל שאלה או תהיה בנושא - בכל שאלה, מוזמנים לפנות אלינו.

תודה על ההשתתפות וההתגייסות,

צוות טרהסייקל ישראל ומחלבת טרה